Міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації

З 11 вересня 2021 р. до 17 жовтня 2021 р. доцент кафедри загального та германського мовознавства Олексій Воробець пройшов міжнародне стажування (комплексного підвищення кваліфікації) тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS), яке відбулося у м. Краків (Республіка Польща) за загальною тематикою «Fundraising and Organization of Project Activities in Educational Establishments: European Experience».

У рамках стажування спільно із проєктною групою розробили та захистили заліковий освітній проєкт «Education Environment of a Higher Education Institution (DiTrEdu)». Проєкт спрямований на впровадження цифрових імерсивних технологій в освітню практику з метою цифрової трансформації освітнього контенту, підвищення якості освіти та розвитку цифрових компетентностей педагогічних працівників. Розповсюдження позитивного досвіду впровадження цифрових імерсивних технологій в освітню практику здійснюватиметься на відео каналі «DiTrEdu» і в тематичній групі на Facebook.