Продовжуємо профорієнтаційну роботу

У п’ятницю, 3 грудня, з ініціативи доцентки Валентини Ґрещук відбулася зустріч з майбутніми абітурієнтами, учнями Шевченківського ліцею Вигодської селищної ради. Організатором профорієнтаційної роботи була маґістриня Діана Тисяк (УМЛс/0-11м), яка уже працює в цьому ліцеї. До бесіди долучились провідна фахівчиня нашого Інституту Ганна Шкорута та маґістриня Христина Коцюбка. Учням повідомили про переваги навчання на Факультеті філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, перелік спеціальностей, особливості вступу, а також поділилися власним досвідом навчання в університеті.

Зустріч була надзвичайно змістовною і, сподіваємося, допоможе ліцеїстам правильно зробити свій вибір.