Презентація навчального посібника Repetitorium Latinum

1 грудня 2021 року під час роботи ХІХ Міжнародних мистецько-педагогічних читань пам’яті професора Оксани Петрівни Рудницької «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції», організаторами яких виступили: Національна академія педагогічних наук України, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна, Українська асоціація освіти дорослих, Сучавський університет «Штефан чел Маре», Кафедра ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття», відбулася презентація навчального посібника з латинської мови у двох частинах “Repetitorium Latinum” (17,5 др. арк), авторками якого є доцентка кафедри загального та германського мовознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Петришин Марта Йосипівна і доцентка кафедри румунської і класичної філології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Загайська Галина Михайлівна.

Перша частина посібника містить 630 вправ для виконання контрольних і самостійних робіт, які охоплюють граматичний і лексичний матеріал, передбачений програмою з латинської мови для студентів гуманітарних факультетів. У другій частині видання подано понад 1000 тестових завдань, покликаних здійснювати моніторинг знань студентів в умовах очного, дистанційного та змішаного навчання.

Авторки сподіваються, що нове видання стане корисним доповненням до підручників з латинської мови для студентів гуманітарних факультетів.