Стажування докторантки кафедри Наталії Щербій у Варшавському університеті

Доцентка кафедри слов’янських мов, докторантка кафедри загального та германського мовознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Наталія Щербій в рамках міжнародного академічного обміну з 1 по 31 грудня 2021 року перебуває на науковому стажуванні на базі Факультету Artes Liberales Варшавського університету, Республіка Польща. Взяти участь у такому стажуванні вдалося завдяки стипендії NAWA для молодих дослідників. Впродовж цього часу під опікою наукового керівника габ. доктора Еви Рудніцької доцентка  працювала над темою «Гібридні форми дієслова у польській мові в порівнянні з українською мовою», що дало змогу опрацювати велику кількість матеріалу і написати розділ монографії. Окрім того вдалося обговорити подальші плани співпраці кафедр Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та кафедри україністики Варшавського університету.