Нові зустрічі з абітурієнтами

Тиждень розпочався профорієнтаційними зустрічами. Маґістрині Факультету філології продовжують організовувати цікаві заходи із майбутніми абітурієнтами.

Маґістриня Олеся Рачківська під керівництвом кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри загального та германського мовознавства Ґрещук Валентини Василівни провела профорієнтаційну роботу з випускниками ліцею № 23 ім. Романа Гурика. Студентка ознайомила ліцеїстів із освітньою програмою “Середня освіта (українська мова та література)”, розповіла про переваги вступу на Факультет філології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, розказала одинадцятикласникам про цікаве навчання на Факультеті філології, про професорсько-викладацький склад університету та перспективи майбутньої професії. Приємно, що двоє учениць зізналися у тому, що хочуть стати студентками Факультету філології. Під час зустрічі учні ліцею мали нагоду насолодитися поезіями Валентини Василівни із нової збірки “Ми зустрінемось там, де не буде війни…”

Ще один профорієнтаційний захід провела маґістриня Оксана Горганюк. Студентка ділиться враженнями про зустріч так:

“Святкування дня української мови та писемності відбувалося впродовж тижня. Я теж долучилася до всіх урочистостей своєю роботою. Сьогодні під керівництвом доцентки кафедри загального та германського мовознавства Ґрещук Валентини Василівни у рідному Ланчинському ліцеї я провела профорієнтаційний захід у 10 класі, на якому ознайомила ліцеїстів із структурою університету, освітніми програмами, видами практики, різноманітними можливостями академічної мобільності, студентського дозвілля і розвитку, отримання стипендій, розповіла про високий рівень професорсько-викладацького складу та окреслила перспективи подальшого працевлаштування. Велику вдячність висловлюю викладачці Валентині Василівні, яка на предметах Методики викладання української мови та української літератури у ЗВО та закладах різних рівнів акредитації допомагає нам методично зростати та переймати передовий досвід”.

Сподіваємося, що такі плідні та корисні зустрічі допоможуть абітурієнтам зробити правильний вибір у майбутньому.