Продовжуємо зустрічі з абітурієнтами

Ми продовжуємо виконувати профорієнтаційну роботу на базі ліцеїв Івано-Франківська.

18 листопада студентки-магістрині Стефанія Баняс та Ольга Штогрин під керівництвом доцентки кафедри загального та германського мовознавства Ґрещук Валентини Василівни провели профорієнтаційний захід, приурочений до Міжнародного дня студента, на тему “Освіта – скарб; праця – ключ до нього”. Дійство відбувалося на базі ліцею № 25 у 9-Г класі. Описуючи переваги навчання на Факультеті філології, дівчата зосередили увагу учнів не лише на престижності фаху, який можна здобути в стінах Факультету філології, але й на цікавому студентському дозвіллі (літературні вечори, квести, дебати, різноманітні конкурси) та забезпеченні освітньої програми всім необхідним (сайт дистанційного, репозитарій бібліотеки, центр інноваційних технологій).

Окрім цього, ліцеїсти мали змогу познайомитися із творчістю Валентини Василівни, яка презентувала збірку поезій “Ми зустрінемося там, де не буде війни”, у якій любов до Батьківщини поєднана з вірою в українських воїнів та надією на швидку перемогу. Під час дійства учні проявили творчість та ґрунтовні лінгвістичні знання, складаючи асоціативне гроно та розгадуючи тематичний кросворд.

Надіємось, що ця зустріч допоможе ліцеїстам обрати свій професійний шлях, який буде пов’язаний із рідним словом.