Участь у конференції “Association of Chinese Language Teachers of Central and Eastern Europe, Budapest”

17-21 листопада доцентка кафедри загального та германського мовознавства Ілійчук Ірина та асистентка кафедри загального та германського мовознавства Кулага Діана Євгенівна взяли участь у 10-му тренінгу для викладачів китайської мови з Центральної та Східної Європи в м. Будапешт (Association of Chinese Language Teachers of Central and Eastern Europe, Budapest), організатором якого виступив Інститут Конфуція при Лорандському університеті. У  дружній атмосфері понад 80 учасників заходу з 11 країн обговорили актуальні питання викладання китайської мови як іноземної. Викладачки презентували доповідь на тему “Викладання китайської мови в Західній  Україні”. Ірина Володимирівна  поділилася досвідом викладання китайської мови в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника і Львівському національному університеті імені Івана Франка, ознайомила учасників заходу з особливостями викладання китайської в умовах війни. Окрім того, Ілійчук Ірина Володимирівна відзначила готовність Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника створити Інститут Конфуція, який стане потужним і перспективним регіональним центром вивчення китайської мови, культури, мистецтва і традицій.