Новий посібник з латинської мови

Нещодавно вийшов друком навчальний посібник «Практикум з латинської мови для студентів природничих спеціальностей» (8,9 дрк. арк.), авторками якого є доцентка кафедри загального та германського мовознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Петришин Марта Йосипівна і доцентка кафедри румунської і класичної філології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Загайська Галина Михайлівна. Практикум укладено відповідно до освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів за напрямами 091 Біологія, 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 101 Екологія. Метою видання є навчити студентів читати і перекладати зі словником латинські тексти природничого змісту, засвоїти основи нормативної граматики латинської мови, необхідні для розуміння принципів утворення уніномінальних, біноміальних, триномінальних та складених назв рослин і тварин, правил позначення гібридів та культурних рослин, інформативного змісту латинських біологічних номенклатурних найменувань, значення уніфікованих кінцевих елементів.  Матеріал навчального посібника поділено на 15 занять. Цикл вправ спрямований на самостійну роботу студентів зі словником, на оволодіння греко-латинськими дублетами і словотвірними елементами, необхідними для формування термінологічної компетентності студентів. Видання доповнено латинсько-українським та українсько-латинським словниками, додатками.