Вітання з Днем захисника України

6 грудня українці традиційно відзначають День Збройних Сил України. Цього року дуже важливо подякувати тим, хто щодня захищає нашу рідну землю від ворогів. Ми вітаємо усіх Захисників України із їхнім професійним святом, бажаємо здоров’я та успіхів на ниві служіння українському народу.

Подяку нашим Захисникам висловили маґістрині Факультету філології групи УМЛсо-11м Марія Микицей, Василина Тимінська, Олеся Рачківська, Людмила Савчук, Оксана Горганюк та Соломія Рибчак, які за ініціативою доцентки кафедри загального та германського мовознавства Ґрещук Валентини Василівни відзняли змістовний відеоролик, приурочений Дню Збройних Сил України. Дівчата подякували українським Захисникам за незламність та сміливість, за їхню нелегку працю, за те, що кожен студент має змогу спокійно жити та навчатися. Із великим натхненням маґістрині підтримали наших воїнів рідним словом, зокрема поезіями зі збірки Валентини Василівни «Ми зустрінемось там, де не буде війни…».

Будьте сильні та відважні, наші Захисники! Крокуймо усі разом до Перемоги!