Профорієнтаційна робота триває

Під керівництвом доцентки кафедри загального та германського мовознавства, директорки навчально-наукового Інституту українознавства Ґрещук Валентини Василівни магістриня Факультету філології, групи УМЛс/о-11м Тимінська Валентина провела профорієнтаційну роботу з одинадцятикласниками на базі Делятинського ліцею №2, у якому працює вчителем української мови. До майбутніх абітурієнтів із вітальним словом звернувся професор кафедри української мови Ґрещук Василь Васильович, який детально розповів про переваги навчання на факультеті і наголосив на важливості і цінності професії філолога у цей нелегкий час. Ґрещук Валентина Василівна не лише ознайомила ліцеїстів із специфікою навчального процесу і запросила усіх, для кого мова має значення, поповнити нашу філологічну родину, а й продекламувала поезії із нової збірки «Ми зустрінемось там, де не буде війни…». Василина Михайлівна окреслила одинадцятикласникам усі перспективи та можливості, які надає наш університет, відповіла на запитання, що цікавили учнів та разом із викладачами запросила їх на День абітурієнта в Прикарпатський Національний Університет імені В.Стефаника, що відбудеться в онлайн-форматі 8 квітня об 11.00.

Сподіваємося, що майбутніх абітурієнтів ця зустріч зацікавила, та чекаємо їх у стінах нашого Факультету філології.