Курси підвищення кваліфікації “Синологічні студії у синхронії та діахронії”

З 12 по 23 червня викладачі китайської мови кафедри загального та германського мовознавства Ірина Ілійчук та Діана Кулага пройшли курси підвищення кваліфікації.

Курси були організовані при Київському національному лінгвістичному університеті, Центром навчання іноземних мов і післядипломної освіти, кафедрою китайської філології, Інститутом Конфуція КНЛУ. Наші викладачі отримали сертифікат в галузі знань 03 Гуманітарні науки за програмою “Синологічні студії у синхронії та діахронії” обсягом 60 годин (2кредити ЄКТС), а саме:

1. Історія Китаєзнавчих досліджень в Україні;
  2. Особливості перекладу китайської прози: синхронічний і діахронічний аспекти;
  3. Методика викладання перекладу (китайська та українська мови) в освітніх закладах;
  4. Штучний інтелект і науковець: проблематика створення китаєзнавчого наукового дослідження;
  5. Актуальні проблеми сучасного китаєзнавства.