Багатство китайської культури

Викладачі кафедри загального та германського мовознавства Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ірина ІЛІЙЧУК та Діана КУЛАГА з китаїстами груп А-35 і А-43 провели захід, присвячений китайській культурі!

Цей захід став незабутньою подією, яка об’єднала студентів і викладачів у пізнанні та шануванні багатої китайської спадщини. Під час заходу здобувачі вищої освіти мали змогу:

– Зануритися в мистецтво китайської каліграфії на майстер-класі, де кожен міг спробувати свої сили у написанні ієрогліфів. ✍️

– Брати участь у розписі традиційних китайських масок, що дозволило відчути дух стародавніх театральних вистав.

– Попрактикувати китайські скоромовки та поговорити більше складність фонетики та мелодійність китайської мови. 🗣️

– Насолодитися читанням та декламацією китайських віршів. 📜

Щиро дякуємо всім учасникам за активну участь, теплу атмосферу та чудово проведений час! 🌟#КитайськаКультура #ПрикарпатськийУніверситет #Каліграфія #Маски #Скоромовки #Вірші#китаїстиПНУ