Продовжуємо зустрічатися із старшокласниками ліцеїв Івано-Франківської області

Цього разу під керівництвом доцентки кафедри загального та германського мовознавства Валентини Василівни Ґрещук маґістриня Юлія Мельник провела профорієнтаційну роботу із старшокласниками Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського.

Ось як ділиться враженнями студентка:

“Виробнича навчально-виховна педагогічна практика магістрів (014 середня освіта (укр. мова і література ) – це особливий досвід. Важливою складовою нашої роботи є профорієнтаційні зустрічі з майбутніми абітурієнтами. Дотримуючись настановчих порад свого методиста професора Василя Васильовича Ґрещука, мені вдалося провести захід в Зарічанському ліцеї імені Володимира Яворського. Я розповіла одинадцятикласникам свого рідного села про цікаве і насичене життя на факультеті філології. Дуже добре, що одним із завдань курсу «Методика вивчення української мови» (викладач: доцентка кафедри загального та германського мовознавства Валентина Василівна Ґрещук) ще на 4 курсі бакалаврату було підготувати відеоролик про змістовне навчання на факультеті філології, який мені сьогодні неабияк знадобився. Ми з Валентиною Василівною намагалася якомога точніше і виразніше показати всі принади студентського життя та окреслити перспективи майбутнього працевлаштування, що дуже важливо для сучасної молоді. Виявляється, що такі зустрічі дуже потрібні, адже сьогодні я побачила зацікавлені обличчя і сподіваюся, що серед старшокласників є ті, що поповнять нашу філологічну родину наступного року.”

Сподіваємося, що такі плідні та корисні зустрічі допоможуть абітурієнтам зробити правильний вибір у майбутньому.