Новий посібник з латинської мови

Нещодавно вийшов друком навчальний посібник з латинської мови для студентів спеціальності 227 “Терапія та реабілітація” (11 дрк. арк.), авторками якого є доцентка кафедри загального та германського мовознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Петришин Марта Йосипівна та доцентка кафедри румунської і класичної філології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Загайська Галина Михайлівна. Практикум має чітку термінологічну спрямованість, оскільки латинська і давньогрецька мови є своєрідним будівельним матеріалом, основним джерелом розвитку й поновлення термінологічних систем різних галузей науки, у тому числі й медицини. Граматику латинської мови викладено в обсязі, необхідному для свідомого засвоєння і розуміння структури анатомічних термінів, принципів утворення клінічних і фармакологічних термінів, формування фахової термінологічної компетентності. Видання доповнено латинсько-українським та українсько-латинським словниками, додатками. Авторки сподіваються, що нове видання стане корисним доповненням до підручників з латинської мови для студентів спеціальності 227 “Терапія та реабілітація”.