1 вересня запрошуємо на День знань (ПРОГРАМА)

Дорогий першокурснику!

Ми надзвичайно раді вітати тебе в лавах студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Ти зробив важливий крок, обравши наш університет, і ми впевнені, що цей вибір відкриє для тебе багато нових можливостей і незабутніх вражень. Попереду на тебе чекають роки цікавих викликів, нових знайомств і поставлених цілей для самореалізації.

Запрошуємо всіх першокурсників, студентів, викладачів, представників медіа і гостей відзначити День знань 1 вересня на центральному подвір’ї Прикарпатського університету біля пам’ятника Василю Стефанику.

Цей день стане для тебе першим кроком у захопливу подорож!

Програма:

– 08:00 год – Божественна Літургія в церкві Різдва Пресвятої Богородиці (вул. В. Чорновола, 63 а);

– 10:00 год – святкові урочистості з нагоди Дня знань біля пам’ятника Василю Стефанику (онлайн-трансляція на сторінці університету у Facebook): церемонія посвяти в першокурсники; концерт; церемонія нагородження почесних докторів та професорів.