Креативні підсумкові заняття

Студенти 4 курсу Факультету філології провели підсумкові заняття із курсу “Стилістика та культура української мови”. Під керівництвом доцентки кафедри загального та германського мовознавства, директорки Навчально-наукового інституту українознавства, Ґрещук Валентини Василівни студенти у практичній площині проілюстрували усе розмаїття українського слова у мовленні.

Студентки групи УМЛс/о-41 організували і провели практичне заняття, на якому в оригінальний спосіб розкрили українське усне мовлення, поєднавши усі стилі мови. Дівчата відтворили ситуацію сучасних реалій: коли вимкнули світло і представники різних професій застрягли у ліфті. Четвертокурсниці вжилися у роль відомого письменника, науковця, редактора журналу, жителя села, показавши усі свої знання та вміння зі стилістики, здобуті впродовж семестру. На завершення виступу усі помолились за Україну, що так важливо у цей час.

Бакалаврині групи УМЛф-41 провели цікаве заняття, де продемонстрували всю силу українського слова. Дівчата підготували оригінальний усний виступ, де згадали тих, хто під час сьогоднішньої визвольної війни бореться в тилу – волонтерів. Студентки перевтілилися у ролі людей різного віку, професій, місця проживання та відтворили їхнє мовлення в усіх функціональних стилях української мови. Дівчата закцентували увагу на тому, що мова об’єднує українців та пришвидшує Перемогу!

Підсумкове заняття провели студенти групи УМЛс/о-42, які підготували актуальний у ці дні виступ про прийдешнє свято Миколая. Студенти поєднали мовлення усіх стилів мови в образах українців, які є такими різними, але водночас об‘єднаними спільним бажанням – зустріти 19 грудня у рідних домівках. Здобувачі вищої освіти подякували Валентині Василівні за поради і настанови та за підготовку цікавих і креативних завдань.