Участь у третій зимовій школі «Бренд науковця та цифровізація освіти»

Упродовж 17-19 лютого 2023 року доцент кафедри загального та германського мовознавства Олексій ВОРОБЕЦЬ взяв участь у Третій зимовій школі, організованій громадською організацією «Інноваційний університет» в рамках підвищення кваліфікації «Бренд науковця та цифровізація освіти» обсягом 8 кредитів ЄКТС/ 240 год.

Програма триває з 17 лютого 2023 р. по 31 березня 2023 р. (І етап (очно) – 23 год., ІІ етап (заочно) – 211 год., ІІІ етап (очно-дистанційно) – 6 год.).

Перший етап програми Третьої зимової школи реалізувався в очному форматі і складався з чотирьох модулів: «Сучасні тенденції та перспективи розвитку кар’єри науковця», «Успішна кар’єра науковця», «Цифровізація освіти», «Управління постконфліктними територіями».

Учасників школи привітав Тарас Фініков – кандидат історичних наук, президент МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», професор Варшавського університету та Олеся Ващук – доктор юридичних наук, голова громадської організації «Міжнародний фонд розвитку» та громадської організації «Інноваційний університет», голова Ради молодих учених при МОН України. Знайомство учасників школи провела Теодозія Яцишин – доктор технічних наук, професор кафедри технологій захисту навколишнього середовища Івано-Франківського національного університету нафти і газу, старший науковий співробітник Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України».

Запрошеними спікерами були: Григорій Мозолевич – керівник експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору у МОН України; Ірина Губеладзе – доктор психологічних наук, завідувач лабораторії психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАПН України; Сергій Касян – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри маркетингу НТУ «Дніпровська політехніка», дійсний член громадської організації «Українська асоціація маркетингу»; Анастасія Сімахова – доктор економічних наук, доцент, професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Національного авіаційного університету, перший заступник Голови РМУ при МОН, заступник Голови Правління ВГО «Інноваційний університет»; Анна Яцишин  – доктор педагогічних наук, провідного наукового співробітника Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України», Інститут цифровізації освіти НАПН України; Олександр Трегубов – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри підприємництва, корпоративної і просторової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса; Олександр Хименко – керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

Другий етап програми Третьої Зимової школи «Бренд науковця та цифровізація освіти» передбачає виконання індивідуальних завдань, консультування з менторами програми.

На третьому етапі програми підвищення кваліфікації відбудеться публічний захист робіт та підведення підсумків у рамках участі в Національному круглому столі «Виклики повоєнної України: адаптація структур і людей».