Студенти-китаїсти відзначили Міжнародний день китайської мови

20 квітня викладачі кафедри загального та германського мовознавства Ірина Ілійчук та Діана Кулага зі студентами-китаїстами ПНУ 1-4 курсів відзначили Міжнародний день китайської мови. Проведення Дня китайської мови сприяє тому, щоб люди якомога більше дізнавалися про історію й культуру цієї унікальної країни, адже культура Китаю є справжнім всесвітом, загадковим і складним, але надзвичайно цікавим і привабливимни. Студенти ретельно підготувалися до заходу. Кожен курс підготував презентацію з цікавими фактами про Піднебесну, зокрема: про китайську мову, про діалекти, про спосіб життя жителів Китаю, про культ їжі, про освіту, про паління, про відпочинок та ін. Також студенти провели різноманітні конкурси та квести. Пишаємось нашими китаїстами і бажаємо, щоб фраза студентки 2-го курсу Ірини здійснилася: “щоб ми говорили китайської як ви”. Здоров’я, миру та наснаги у вивченні такої непростої та водночас надзвичайно цікавої мови – китайської!