Відбулась наукова конференція “Мовна політика і мовна ситуація в Україні”

11 листопада 2021 року в рамках Тижня української писемності та мови на Факультеті філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася щорічна наукова конференція “Мовна політика і мовна ситуація в Україні”, яку організувала кафедра української мови. Під керівництвом доцентки Валентини Ґрещук бакалаврині Ольга Перевалова (УМЛс/о‑32) і Тетяна Скрипник (УМЛс/о-41) підготували власні дослідження і приєдналися до конференції.

Тетяна Скрипник поділилася напрацюваннями з теми “Стилістичні засоби у рекламному тексті”. Ольга Перевалова висловила своє бачення теми “Основні проблеми культури учнівського мовлення”. Філологині долучилися до загального обговорення досліджень інших учасників, а також подякували своїй науковій керівниці за цінні поради та настанови у написанні доповідей.

Вітаємо дівчат із новим цікавим досвідом та бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!