Налагоджуємо зв’язки з абітурієнтами

Нещодавно учні приступили до навчання. Під керівництвом доцентки Валентини Ґрещук студентка групи УМЛс/о-31 Ярина Ошитко сьогодні, 24 січня, провела зустріч зі старшокласниками Конюшківської гімназії Рогатинської міської ради Івано-Франківської області.

Бакалавриня розповіла майбутнім абітурієнтам про переваги навчання на Факультеті філології, окреслила всі перспективи, які надає Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, а також поділилася власним досвідом навчання в університеті. Доцентка Валентина Ґрещук теж залюбки поспілкувалася з гімназистами, наголосивши на тому, що майбутній вибір треба робити виважено та продумано. “На Факультеті філології є всі можливості для якісного навчання, а також для прекрасного дозвілля. Тут можна себе розвивати та втілювати найрізноманітніші творчі задуми”, – зазначила Валентина Василівна. На заході була присутня і класний керівник, яка разом з учнями подякувала студентці та доцентці за душевну та теплу атмосферу зустрічі.

Дуже надіємося на поповнення філологічної родини гімназистами із села Конюшки Рогатинського району.