Триває профорієнтаційна робота

Факультет філології продовжує організовувати профорієнтаційні зустрічі зі здобувачами освіти шкіл міста Івано-Франківська. Під керівництвом доцентки кафедри загального та германського мовознавства Ґрещук Валентини Василівни маґістриня групи Узмф-11 Галина Бородайкевич організувала та провела профорієнтаційну бесіду із ліцеїстами 11 класу Католицького ліцею св. Василія Великого на тему “Учитель, як батько й мати, вчить честь шанувати”. Студентка розповіла ліцеїстам про перелік професій, які можна опанувати на Факультеті філології, поділилася інформацією про вступні іспити, навчальні дисципліни, види практик та позааудиторне насичене студентське життя. Особливим моментом зустрічі було знойомство учнів із дебютною поетичною збіркою Валентини Василівни “Ми зустрінемось там, де не буде війни…”, ліцеїсти дивилися поетичне відео, висловлювали власні міркування та враження після перегляду і виявили неабияке зацікавлення ліричним щоденником авторки.

Сподіваємося, що така корисна зустріч допоможе майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір у майбутньому. Продовжуємо працювати у тому ж дусі!