На Факультеті філології розпочала роботу Державна екзаменаційна комісія

Сьогодні, 8 червня, на Факультеті філології розпочала роботу Державна екзаменаційна комісія. Студенти 4 курсу спеціальності 014.01 Середня освіта (українська мова і література) заочної форми навчання успішно складали державний іспит із сучасної української мови та методики її викладання і захищали свої дипломні роботи. Наукові дослідження були присвячені актуальним питанням української мови та методики її викладання: “Побутова лексика у говірці смт. Битків, Надвірнянського р-ну, Івано-Франківської обл.: динамічний аспект” (Зайчук Т. В), “Фемінітиви з іншомовним компонентом інтер-  у сучасній українській мові: творення, написання та вживання” (Лихтей І. І.), “Стилістичні особливості емоційно-експресивних засобів роману Ірен Роздобудько “Ґудзик” та методика їхнього вивчення в школі” (Люльчак М. Р.), “Фемінітиви з іншомовним компонентом супер- у сучасній українській мові: творення, написання та вживання” (Ментазюк А. І.), “Емоційно-експресивні засоби художньої мови повісті О. Кобилянської “Царівна” та методика їхнього вивчення в школі” (Романюк Я. В.), “Лексичне багатство рідної мови: позакласна робота” (Томейчук М. І.), “Навчально-методичні аспекти розвитку лексичної компетентності учнів у середній школі” (Човган Н. С.).

Екзаменатором Державної атестаційної комісії була директорка навчально-наукового Інституту українознавства, доцентка кафедри загального та германського мовознавства Валентина Ґрещук.