Участь у четвертій зимовій школі «Освітянин для майбутнього покоління»

Упродовж 2-4 лютого 2024 року доценти кафедри загального та германського мовознавства Ірина ІЛІЙЧУК та Олексій ВОРОБЕЦЬ взяли участь у IV Зимовій школі підвищення кваліфікації, організованій громадською організацією «Інноваційний університет» в рамках підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління» обсягом 8 кредитів ЄКТС/ 240 год.

Програма триває з 02 лютого 2024 р. по 18 квітня 2024 р. (І етап (очно) – 23 год., ІІ етап (заочно) – 211 год., ІІІ етап (очно-дистанційно) – 6 год.).

Учасників школи привітав Тарас Фініков – кандидат історичних наук, президент МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», професор Варшавського університету та Олеся Ващук – доктор юридичних наук, голова громадської організації «Міжнародний фонд розвитку» та громадської організації «Інноваційний університет», голова Ради молодих учених при МОН України. Знайомство учасників школи провела Теодозія Яцишин – доктор технічних наук, професор кафедри технологій захисту навколишнього середовища Івано-Франківського національного університету нафти і газу, старший науковий співробітник Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України».

02 лютого 2024 року відбувся перший модуль ІV Зимової школи підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління», присвячений аналізу існуючої позиції освітянина та обов’язкових професійних навичок.

03 лютого 2024 року провели другий і третій модулі IV Зимової школи підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління». Другий модуль включав дослідження особистісних навичок викладача і включав 5 насичених тренінги. Третій модуль про гнучкі навички викладача для майбутнього покоління включав 3 інтерактивні заняття.

04 лютого 2024 року, завершився четвертий модуль, під час якого інтерактивний тренінг про ключові показники ефективності освітянина в Україні та ЄС провели Олена Ковальчук – доктор педагогічних наук, професор Національного університету харчових технологій, Університету Екс Марсель, президента асоціації «Українська наукова діаспора у Франції» та Ольга Дороніна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Тренінгове заняття «Персональний бренд освітянина майбутнього» провів для учасників Сергій Касян – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри маркетингу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», член громадської організації «Українська асоціація маркетингу».

Наприкінці модулю учасники школи обговорили та визначили зміст виконання індивідуальних проєктів, які будуть виконувати за місцем основної роботи.