Популяризація китайської мови в Івано-Франківську

10 лютого викладачки кафедри загального та германського мовознавства Ірина Ілійчук та Діана Кулага зі студентами-китаїстами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провели профорієнтаційний захід у центрі позашкільної освіти “Культурно-універсальна територія” (КУТ) Івано-Франківської міської ради, присвячений початку Нового року за китайським календарем, відомого як Свято весни або місячний Новий рік. Викладачі та студенти розповіли про історію свята і традиції святкування Китайського нового року, влаштували веселі конкурси, провели майстер-класи з каліграфії, китайської витинанки, квести. Окрім того, Ірина Ілійчук ознайомила майбутніх здобувачів освіти з умовами вступу та перевагами вивчення китайської мови.

Присутні висловили щиру подяку та низький уклін ЗСУ. Нехай мудрість, сила, ясність думок та витривалість Дракона (龙Лон) додасть нам віри, мужності та принесе перемогу!