Удосконалення професійної майстерності та обмін досвідом

16–20 червня 2022 року доцентка кафедри загального та порівняльного мовознавства Ілійчук Ірина Володимирівна і викладачка Кулага Діана Євгенівна взяли участь у тренінгу для  викладачів китайської мови з Центральної та Східної Європи, організатором якого виступив Інститут Конфуція в Будапештському університеті імені Лоранда Етвеша. Захід відбувався у змішаному форматі – онлайн (80 слухачів з 40 країн світу) та офлайн (60 учасників з 11 країн). У дружній атмосфері учасники заходу обговорили актуальні питання викладання китайської мови як іноземної, також акцентували на викликах, які  доводиться долати в умовах дистанційного навчання. Під час дискусії Ірина Володимирівна  поділилася досвідом викладання китайської мови, ознайомила учасників заходу з особливостями китаїстики в Прикарпатському національному університеті,  відзначила бажання студентів брати участь в різноманітних  обмінах та грантових програмах.  Окрім того, Ілійчук Ірина Володимирівна відзначила готовність Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника створити Інститут Конфуція, який стане потужним і перспективним регіональним центром вивчення китайської мови, культури, мистецтва і традицій.

Підсумком тренінгу стало заснування Асоціації викладачів з китайської мови Центральної та Східної Європи, завдання якої полягає у наданні наукової та методичної допомоги у викладанні китайської мови, удосконаленні професійної майстерності.

Тренінг – це хороша можливість для обміну досвідом, перейняття вдалих методик і технологій викладання китайської мови.