Мова – важливий фронт перемоги

Ми не перестаємо переконуватися у важливості мови, яка є ще одним фронтом Перемоги. Рідну мову потрібно шанувати та розвивати щодня. Маґістри Факультету філології групи УМЛф-11м під керівництвом доцентки кафедри загального та германського мовознавства Ґрещук Валентини Василівни провели виховний захід на тему “Покажи світу весь спектр рідної мови”, щоб вкотре передати багатство, милозвучність та унікальність рідного слова. Студенти підготували тематичний відеоролик, в якому за допомогою поезій і синонімічних рядів змогли продемонструвати красу української мови та її незнищенність. Своєрідним підтвердженням могутності нашої мови стали цитати відомих українських митців, які маґістри використали у своїй роботі.

Плекаймо і бережімо нашу мову, адже це наш віковічний скарб, який творить історію українського народу!