7 днів прогресильності

9-15 жовтня 2023 р. доценти кафедри загального та германського мовознавства Олексій ВОРОБЕЦЬ, Ірина ІЛІЙЧУК та аспірантка першого року навчання Юлія БАЛАЖ взяли участь у тижні підвищення кваліфікації «7 днів прогресильності. Як організувати сучасне освітнє середовище» ТІЛЬКИ для членів ГО «Прогресильні».

Учасникам пощастить впродовж 5 днів не лише ознайомитися з низкою корисних викладацьких методик та прогресивних освітянських тем, а й потестити отриману інформацію на практиці.

Під час першої зустрічі понад 200 учасників дізнались:

• Навіщо потрібні енерджайзери в освітньому процесі?
  • Чому рейтинги університетів важливі?

Також Тетяна Коноваленко розповіла про досвід створення безпечного медіапростору в освіті, виявлення фейків та визначення терміну «джинса», а Констянтин Пальшков поділився власним досвідом та лайвгаками прогресильної комунікації.