Участь у четвертій зимовій школі «Освітянин для майбутнього покоління»

Упродовж лютого-квітня 2024 року доценти кафедри загального та германського мовознавства Ірина ІЛІЙЧУК та Олексій ВОРОБЕЦЬ беруть участь у IV Зимовій школі підвищення кваліфікації, організованій громадською організацією «Інноваційний університет» в рамках підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління» обсягом 8 кредитів ЄКТС/ 240 год.

Програма триває з 02 лютого 2024 р. до 18 квітня 2024 р. (І етап (очно) – 23 год., ІІ етап (заочно) – 211 год., ІІІ етап (очно-дистанційно) – 6 год.).

Під час проходження підвищення кваліфікації викладачі реалізували мікропроєкт на тему: «Бренд здобувача вищої освіти: сучасні тренди».

В рамках вивчення дисциплін «Друга іноземна мова (китайська)» зі здобувачами освітньої програми «Англійська мова і література та друга іноземна мова», «Друга іноземна мова (польська)» зі здобувачами освітньої програми «Міжнародні відносити, суспільні комунікації та регіональні студії» експериментували з цифровими технологіями щодо формування іміджу здобувача вищої освіти, зокрема використали можливості сервісу «єВізитка» – український стартап (https://evizitka.cc/), який є сучасним сервісом для створення, обміну та збереження онлайн візиток, оскільки кожен українець безкоштовно може створити свою онлайн візитку. Здобувачі вищої освіти успішно освоїли усі можливості та переваги цього сервісу і тепер демонструють візитки у смартфоні.