Івано-Франківську – 360 років

Івано-Франківську, одному з найбільших міст Галичини, виповнюється 360 років.

Місто було засноване краківським каштеляном, згодом коронним гетьманом Анджеєм Потоцьким з відомого роду польських магнатів, і назване Станіславів (пол. Stanislaw) на честь батька. У 1962 р. місто відзначило своє 300-річчя і було перейменоване. Із того часу воно носить ім’я видатного українського письменника та громадського діяча Івана Франка, який неодноразово тут бував, писав і читав свої твори.

Навіть попри вкрай несприятливі обставини для святкування, студенти Факультету філології вирішили привітати наше місто. Діана Колодій, Олеся Петрів, Ірина Антоняк, Назар Запоточний, Христина Мельник та Ангеліна Зіняк надихнулися поезією доцентки Валентини Ґрещук “А у Франківську сакури цвітуть…”, озвучивши її та змонтуваши невеличкий відеоролик. Юні філологи подякували за натхнення і чудову поезію Валентині Василівні та відзначили, що саме такі вірші дарують незабутню мить насолоди і віри, що все буде добре!

Переглянути відеоролик можна за покликанням: