Осіння поетична зустріч із Валентиною Ґрещук

6 жовтня 2022 року у стінах читальної зали Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи відбулася поетична зустріч доцентки кафедри загального та германського мовознавства Валентини Ґрещук із читачами та прихильниками її творчості. Валентина Василівна разом із незмінними модераторками, Оксаною Бойко та Христиною Коцюбкою, у приємній атмосфері декламували вірші із нещодавно презентованої збірки “Ми зустрінемось там, де не буде війни…”, зачаровуючи усіх присутніх влучним поетичним словом. На захід завітав скрипаль з міста Івано-Франківська Павло Волощук, який заворожував грою скрипки всіх присутніх та привітав поетесу із творчим дебютом. На зустрічі були й студенти Факультету філології Валентини Ґрещук, які ознайомилися із творчим доробком авторки та висловити щирі слова захоплення та привітання. Із вітальним словом виступила директорка Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи Вовк Оксана Миронівна, подякувавши Валентині Василівні за палкі патріотично-ліричні вірші, які вона подарувала кожному українцеві.

Зустріч із поетесою Валентиною Ґрещук відволікла усіх гостей від воєнних буднів і привнесла позитивні моменти у настрій кожного присутнього. Бажаємо авторці творчих успіхів і побільше таких зустрічей, оскільки її поезія зцілює та надихає.