Участь у конференції “Slavic Literary Studies Deconstructed: Translating Ukraine”

Нещодавно доцентка кафедри загального та германського мовознавства, аспірантка першого року навчання освітньо-наукової програми «Філологія» Ірина Ілійчук взяла участь у роботі конференції International e-conference “Slavic Literary Studies Deconstructed: Translating Ukraine” (Деконструкція славістичних студій: перекладаючи Україну), організаторами якої виступила кафедра перекладознавства і контрактивної лінгвістики імені Григорія Кочура у партнерстві з Центром академічної і міжкультурної комунікації Львівського національного університету імені Івана Франка. Ірина Ілійчук взяла участь у роботі секції «Translating Ukrainian Literature into English – Positioning Ukraine». Під час дискусії учасники обговорювали труднощі перекладу й особливості перекладу текстів із української на англійську мову. Окрім того, тема дисертаційного дослідження Ілійчук І.В. пов’язана із особливостями перекладу китайської художньої прози українською мовою. Участь у подібних заходах – це платформа для дослідників, щоб представити та обговорити проблеми, тенденції та інновації в сучасній науці.